Bestyrelsen

2018

 
Formand Lillian Rosendahl Rottarpvej 32, 6855 Outrup Tlf.: 51 27 10 72 mail: kontoret@murerfirmaet-pjensen.dk
Næstformand Asger Lauridsen Storegade 67, 6855 Outrup Tlf.: 23 96 80 06 mail: asger996@gmail.com
Sekretær Jens Wedege Petersen Møllevej 3, 6800 Varde Tlf.: 99 55 86 28 mail: wedege@mail.dk
Kasserer Mie Lykke Jensen Lokesvej 14, 6840 Oksbøl Tlf.: 31 50 37 13

mail: mielj06@hotmail.com

Bestyrelsesmedlem Alice Lauridsen Rottarpvej 31, 6855 Outrup Tlf.: 22 58 04 43 mail: aklauridsen@hotmail.com
Bestyrelsesmedlem Preben L Tirstrup Smedegade 22A, 6800 Varde Tlf.: 40 61 31 17 mail: preben@tirstrup.com
Bestyrelsesmedlem Frank Jensen Græsvangen 17, 6855 Outrup Tlf.: 22 30 60 98

mail: frankjytte@gmail.com

1. suppleant Lisbeth Lyhne Toftevej 20, 6855 Outrup Tlf.: 20 64 62 72

mail: li.lyhne@post.tele.dk

2. suppleant Kurt Petersen Skoleparken 71, 6705 Esbjerg Ø Tlf.: 30 42 04 86

mail: kurt@jellegaard.dk

Om Outrup Golfklub

Velkommen til Danmarks BILLIGSTE Golfklub!

Kontoret/shoppen er bemandet i hverdagene
fra kl. 9-15, samt i weekender fra kl. 9-16.

De kan være behjælpelige, hvis du ikke finder den information
du søger her på hjemmesiden.

Ring på 76 52 29 21, hvis du ønsker at snakke
med en medarbejder på kontoret.


God fornøjelse!

 

 

 

 

 

 

 

HER FINDER DU OS

Outrup Golfklub
Rottarpvej 40
6855 Outrup
Tlf. 7652 2921

 Maps Find os på Google Maps

 Hvidpaablaargb50x146 1   DMI Byvejret for Outrup